Notebook Fujitsu Celsius H710
Kód: 14543259Související produkty
Detailní popis produktu
Fujitsu Celsius H710
Pracovní stanice Fujitsu CELSIUS jsou zkonstruovány a vyráběny v Německu a Japonsku. Jsou ideální pro tvůrčí činnost, simulace, výpočty a zobrazení na nejvyšší profesionální úrovni. Díky komplexním možnostem sahajícím od návrhu přes konstrukci až po výrobu získaly pracovní stanice CELSIUS skvělou reputaci zásluhou velmi tichého provozu, nabídky důmyslného systému řízení teplot a chlazení a také z úspěšných výsledků v předních světových srovnávacích testech.

Fujitsu Celsius H710 si zachovává velmi konzervativní vzhled, který spojuje všechny vyšší pracovní řady od Fujitsu. Zůstala klasická kombinace světle šedých plastů svrchní strany základny s černými plochami spodku a víka. Vzhled je bez zbytečných rozptylujících prvků a na své si přijdou všichni ti, kteří se neradi s každým notebookem musí učit něco nového (Fujitsu patří v tomto segmentu k nejkonzervativnějším ). Použité šasi zůstalo nezměněno od předchozího modelu Celsius H700.
Hi-end do firmy
Celsius H710 je typická kvalitní pracovní stanice na cesty . V podání Fujitsu jde o velmi konzervativního zástupce této třídy s klasickým vzhledem a mnoha tradičními designovými prvky. Místo líbivého vzhledu byla na prvním místě ergonomie , což zde znamená tiché chlazení , dobrou klávesnici a kompletně matné zpracování.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 9010362034064 |
| Značka: | Fujitsu |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-2640M 2.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.80 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | nVIDIA Quadro 1000M 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás najdete širokou nabídku repasovaných notebooků a počítačů Fujitsu, které se vyznačují spolehlivostí a precizním zpracováním. Nabízíme například řadu pracovních notebooků Fujitsu Celsius, které jsou díky displeji s vysokým rozlišením v kombinaci s dedikovanou grafikou ideálním nástrojem pro CAD aplikace. Kromě stolních počítačů Fujitsu Esprimo, také dále nabízíme širokou řadu příslušenství Fujitsu jako jsou adaptéry nebo dokovací stanice.
#ShowMore#
Fujitsu je japonská technologická společnost, která patří mezi největší dodavatele výpočetní techniky a IT služeb na světě. Zajímavostí je, že Fujitsu vyvinulo první japonský počítač a dlouhodobě patří mezi firmy s největším počtem registrovaných patentů v oblasti IT. Firemní slogan "Možnosti jsou nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenky J a I v samotném názvu.
Naše repasované produkty Fujitsu pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a profesionální podpora i po nákupu.
