Odeslání do 24 hodin
Počítač Fujitsu Celsius M740 Workstation
Kód: 5740203Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 4059595599822 |
| Značka: | Fujitsu |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Typ procesoru: | Intel Xeon E5 |
| ? Operační paměť: | 16 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 256 GB |
| ? Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Mechanika: | DVD-RW |
| ? DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | 6x |
| ? USB 3.0: | 4x |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ano |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
