Počítač Fujitsu Esprimo Q920
Kód: 34500473Související produkty
Detailní popis produktu
Mini počítač, maxi výkon: Repasovaný PC Fujitsu Esprimo Q920
Mini PC Fujitsu je malý, avšak poskytne dostačující výkon, jaký byste očekávali od klasického stolního počítače. Zařízení má rozměry 185 × 58.7 × 191 mm a váží pouhých 1,8 kg. Díky kompaktním rozměrům se vejde i do malých kanceláří. PC pohání procesor Intel Core i5, díky kterému zvládnete hravě multitasking, náročnější aplikace i některé hry. Procesor je doplněn o 8 GB paměť RAM. Grafická karta Intel HD Graphics 4600 poskytuje kvalitní a plynulý obraz bez ohledu na to, zda pracujete nebo sledujete filmy. K ukládání všech vašich dat slouží rychlý SSD disk s kapacitou 128 GB. PC je vybaven dvěma konektory USB 2.0, čtyřmi konektory USB 3.0, DisplayPortem, DVI a LAN portem.

Výkonný počítač v malém těle
FUJITSU ESPRIMO Q920 poskytuje vynikající výkon, vysokou energetickou účinnost a ovladatelnost v mini provedení. Procesor Intel Core a technologie Intel vPro podporují profesionální práci s počítačem a sofistikovanou správu, zatímco režim Active Power s nízkou spotřebou poskytuje podnikům širokou škálu nových scénářů použití, jako je telefonie a videokonference. Vychutnejte si čistší a tišší pracoviště s funkcí Zero Noise a malým PC FUJITSU ESPRIMO Q920.

Elegantní mini PC pro moderní kancelářské prostředí
Poutač na stůl s moderním a exkluzivním designem. Plně vybavený počítač s objemem ~ 2,0 litru - založený na standardní technologii stolního PC.
Poskytuje podnikům širokou škálu nových scénářů použití, jako je telefonie a videokonference. Kombinuje dostupnost s úsporou energie. PC vypadá, že je vypnutý, ale úlohy a aplikace na pozadí mohou stále běžet v režimu nízkého výkonu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4053026484022 |
| Značka: | Fujitsu |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-4590T 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ano |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
