Doručení do 24 hodin
Herní notebook MSI Thin 15 B12VE
Kód: 14550483Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 4711377193016 |
| Značka: | MSI |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-12450H 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce RTX |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
