Odeslání do 24 hodin
Notebook HP Compaq nx7400
Kód: 8640131Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0882780545144 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 15,4 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1280 x 800 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Typ procesoru: | Intel Core2Duo |
| ? Operační paměť: | 1 GB |
| ? Typ disku: | HDD |
| ? Kapacita disku: | 80 GB |
| ? Grafika model: | Intel GMA |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | 3x |
| ? USB 3.0: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
