Doručení do 24 hodin
Notebook HP Elite Dragonfly
Kód: 14541939Související produkty
Detailní popis produktu
Konvertibilní notebook HP Elite Dragonfly
Neuvěřitelně tenký a lehký konvertibilní notebook HP Elite Dragonfly je navrženo pro náročné podnikové prostředí. Nabízí vám vysoký výkon v kombinaci s prvotřídním zpracováním. Hardwarová výbava zvládne každodenní pracovní nasazení a můžete ho využít i pro multimediální zábavu. Užívejte si výjimečnou produktivitu, všestrannost a firemní funkce zařízení Elite Dragonfly.

Hlavní přednosti
- Velmi kompaktní celokovová konstrukce o síle pouze 16.1 mm a hmotnosti začínající na hranici 0.99 kg.
- Vynikajícími možnostmi zabezpečení a správy.
- Optimalizovaná konstrukce pro náročné business využití.
- Dotykový displej s ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5.
- Rychlé rozhraní Thunderbolt 3.
- Skvělý zvuk Bang & Olufsen se 4 reproduktory.

Výkon a styl
Za pomoci zařízení HP Elite Dragonfly budete mít vždy dostatek výkonu pro plnění náročných projektů v moderním stylovém provedení. Pouzdro zařízení je elegantních moderních tvarů vytvořené z prémiových materiálů s důrazem na odolnost, kompaktnost a lehkou konstrukci. Výkon Elite Dragonfly poskytují moderní procesory Intel s integrovaným grafickým řešením.

Využijte flexibilitu
Možnost displej plně otočit vám poskytuje řadu variant. Několik režimů použití pro tvorbu, komunikaci, sdílení a multitasking, jsou funkce, které podpoří vaši produktivitu i možnosti spolupráce a zpříjemní zábavu.

Zabezpečení a správa na podnikové úrovni
S řešením společnosti HP můžete snadno zabezpečit a spravovat vše potřebné, uchovávat kritická data a identity v bezpečí. S funkcí automatického opravení a obsáhlými možnostmi správy ochrání váš počítač před škodlivým malwarem a hrozbami budoucnosti. S nástroji HP jste připraveni pro centralizovanou správu v rámci celého podniku. HP vám s notebookem Elite Dragonfly poskytuje prvotřídní řešení pro zabezpečení a komplexní správu.

Podmanivý zvuk
Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a 4 reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia.

Podpora moderních rozhraní
Mezi moderní rozhraní patří především 2 konektory USB Type-C a v tomto případě dokonce v silné kombinaci s podporou vysokorychlostního Thunderbolt 3. Další potřebná nabídka zahrnující HDMI zajistí připojení k externím zobrazovacím zařízením a port USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 pro klasické periferie. Samozřejmostí jsou také bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0196068196011 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i5-8365U 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Modrá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
