Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook 8560p
Kód: 7860203Související produkty
Detailní popis produktu
HP Elitebook
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Business třída s platinovým vzhledem
HP EliteBook 8560p je notebookem, jež se může pyšnit profesionálním vzhledem. Dokazuje to samotný výrobní materiál, jímž je hliník připomínající platinu. Vnitřní útroby zařízení podléhají vysoké ochraně a vy se nemusíte obávat jakýchkoliv otřesů či nepředvídatelných drobných pádů. S business notebookem této třídy byste se rozhodně neměli omezovat na jakékoliv pracovní schůzce z pohledu nabízených konektorů. A je tomu opravdu tak. Výbava je více, než slibná. Přední strana v souladu s elegancí neobsahuje žádné porty, jen několik informačních diod a prvek určený k otevírání displeje.

Profesionál ve stříbrném
Jestliže hledáte reprezentativní a zároveň dostatečně výkonný notebook, je HP EliteBook 8560p ideální volbou. Využívat jej ostatně nemusíte pouze v kanceláři, ale také v domácím prostředí, kde si možná v omezené míře poradí i s nějakými staršími hrami. Jeho pevný vzhled, odolnost proti prachu a vodě, menší hlučnosti a kvalitní výkonnostní jádro osloví široké portfolio zájemců.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 0645189999181 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Lampičkou shora |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
