Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook X360 1030 G2
Kód: 14522782Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

HP Elitebook
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

HP EliteBook x360 1030 G2
Výkonný firemní konvertibilní notebook s vysokou odolností a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky profesionálů splňují notebooky HP EliteBook x360 1030 G2 a to jak v kanceláři, tak na cestách. Je ideálním řešením pro mobilní pracovníky požadující odolnost a výkon s kompaktním provedením. Využijte výkon, zabezpečení a funkce správy notebooku EliteBook x360 1030 G2, které vám umožní pracovat efektivně.

Využijte flexibilitu
Možnost displej plně otočit vám poskytuje řadu variant. Pět režimů použití; práce, sdílení, prezentace, konference a zápis, jsou funkce, které podpoří vaši produktivitu i možnosti spolupráce a zpříjemní zábavu. Tenký, lehký a odolný konvertibilní notebook na cesty, který s přehledem zvládne i náročné nasazení ve firemním prostředí. Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia.


Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 0190781375753 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-7600U 2.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
