Doručení do 24 hodin
Počítač HP t640 Thin Client
Kód: 14529612Související produkty
Detailní popis produktu
Maximalizujte své možnosti
Vysoce zabezpečený tenký klient optimalizovaný pro firemní produktivitu
Poskytněte zaměstnancům výkon, který zvládne každou úlohu, díky procesoru AMD Ryzen™ R1505G
Důmyslné zabezpečení
Využívejte šifrování dat při přenosu mezi systémovou pamětí a procesorem, chraňte firmware a uzamkněte přístup díky naprosto zabezpečenému tenkému klientovi, který disponuje funkcí AMD Memory Guard, integrovaným operačním systémem a součástí NIST SP800-193.
Moderní flexibilita
Vyberte si z 35 různých podsystémových možností, včetně kabelové nebo bezdrátové sítě a podpory starších periferií. Tenkého klienta můžete pohodlně využívat až v šesti různých polohách díky integrované konzole VESA.
Optimalizujte zařízení pro své prostředí
Nalezněte rovnováhu zatížení vzdálených prostředků díky tenkému klientu HP t640, který můžete snadno integrovat do virtualizovaného nebo hybridního cloudového prostředí.
Stvořeno pro moderní pracoviště
Vytvořte modernější pracovní prostor a nakonfigurujte tenkého klienta HP t640 tak, aby fungoval s dokovacím displejem USB-C®.
Proaktivní ovládání zabezpečení
Zamezte neoprávněným aktualizacím díky integrovanému operačnímu systému, který chrání paměť Flash. Přizpůsobte si uživatelské nastavení a oprávnění pro sledování a ovládání příchozích a odchozích dat.

Nerušit
Vytvořte pracovní prostředí se zaměřením na produktivitu díky tenkému klientu t640 bez ventilátoru vybaveným moderními disky SSD pro velmi tichý provoz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 0194441339352 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | AMD Ryzen R1505G 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB |
| Grafika: | AMD Radeon Vega Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 5x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |

