Doručení do 24 hodin
Notebook HP ZBook 15 G1 Mobile Workstation
Kód: 1390001Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0888182080184 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
