Doručení do 24 hodin
Tablet Huawei MediaPad M5 Lite 8" Space Gray
Kód: 14526540Související produkty
Detailní popis produktu
Pohlcující zvuk
Vyladěný prvotřídním Harman Kardon Audio, HUAWEI MediaPad M5 lite přináší bezchybný zvuk s více basy a menším zkreslením. Díky duálním reproduktorům v kombinaci se zvukovou technologií HUAWEI Histen 5.0 je zvuk basů a výšek přirozený jako v koncertním sále.
Displej s vysokým rozlišením, Kouzelný svět
Oslavte své oči čistou a jasnou 8,0 "obrazovkou IPS. Všechny barvy a detaily budou živě zobrazeny s 283PPI.Rozlišení 1920 x 1200 s ultra úzkým designem hranic, efektivně maximalizuje sledovanou oblast a přináší úžasný zážitek z prozkoumávání světa.

Elegantní a lehký design
Zakřivené kovové tělo ukazuje eleganci z jakéhokoli úhlu. HUAWEI MediaPad M5 lite má čistou hmotnost pouze 310 g a lze jej bez námahy držet v jedné ruce. Vezměte si svůj přenosný tablet kamkoli za prací, studiem nebo zábavou.
Kirin 710, pokročilý výkon
Plně upgradovaná čipová sada Kirin 710 s velkými jádry A73 efektivně zvyšuje rychlost běhu a uspokojí všechny vaše každodenní potřeby práce a studia. Nově upgradovaný procesor GPU Turbo 2.03 efektivně zrychluje zpracování grafiky a zlepšuje herní výkon a přináší stabilní a plynulý herní zážitek.

Vícenásobná péče pro děti
Inteligentní monitor se naučí porozumět zvyklostem dětí při používání, poskytuje podporu při každodenních úkolech. Nabízí také vylepšený režim Eye Comfort, který snižuje škodlivé modré světlo a poskytuje inteligentní připomenutí, když vaše dítě čte vleže.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 6901443307708 |
| Značka: | Huawei |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 8 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | HiSilicon Kirin 710 2.20 GHz |
| Typ procesoru: | HiSilicon |
| Rychlost procesoru: | 2.20 GHz |
| Operační paměť: | 3 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB |
| Grafika: | Mali-G51 MP4 |
| Grafika model: | Mali |
| Operační systém: | Android |
| Barva: | Šedá |
| Webkamera: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
