Notebook Lenovo Chromebook 500e G2
Kód: 14540912Související produkty
Detailní popis produktu
☝ Tento model osahuje v balení také dotykové pero
Chromebook 2. generace 500e má vlastní pero s elektromagnetickou rezonancí. Citlivý na tlak a vysoce přesný, je ideální pro psaní poznámek, psaní, kreslení a dokonce i pro ukázky práce v matematice. Přináší skutečný zážitek podobný peru, nepotřebuje nabíjení ani párování, takže jej lze sdílet mezi studenty a mezi kompatibilními zařízeními. Když se nepoužívá, je umístěn uvnitř Chromebooku.

Připojte se více, zachyťte více
Se dvěma HD kamerami podporuje Chromebook 2nd Gen 500e spolupráci a kreativitu. Přední kamera s rozlišením 720p je skvělá pro videokonference a Hangouts™, zatímco 5Mpx kamera směřující do světa na klávesnici vám usnadní záznam světa kolem vás – bez ohledu na to, v jakém režimu je váš Chromebook.

Zařízení, na které se můžete spolehnout
Díky sklu Corning® Gorilla® Glass 3 s Native Damage Resistance™ je 11,6" HD obrazovka schopna odolat hlubokým třískám a škrábancům, které způsobují rozbití běžného skla. A co víc, Chromebook 500e 2nd Gen má odolnost na vojenské úrovni s pryžovými nárazníky, zesílenými porty a panty a mechanicky ukotvenými klíči.

Flexibilní jako vaše představy

Udělejte z každého úkolu lehkou práci
Díky procesoru Intel® Celeron® a operačnímu systému Chrome OS spouští Chromebook 2nd Gen 500e bez problémů tisíce aplikací z Google Play™ a Internetového obchodu Chrome. Užijte si oblíbené položky jako TinkerCAD, Kahoot! a LucidChart. Můžete také snadno provádět multitasking a užívat si video ve vysokém rozlišení a interaktivní aplikace v jejich nejlepší kvalitě.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0193268646988 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Celeron N4120 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 600 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
