Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo G50-70
Kód: 14543700Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo G50-70
Lenovo G50-70 je cenově dostupný notebook, který nabízí solidní výkon pro každodenní práci a zábavu. Díky svému praktickému designu a spolehlivým komponentům je vhodný pro široké spektrum uživatelů, od studentů až po běžné domácí uživatele.
- 15,6palcový HD displej.
- Procesor Intel.
- Operační paměť typu DDR3 RAM.

Výkon pro běžné použití
Lenovo G50-70 je vybaven procesorem Intel a integrovanou grafikou Intel, což zajišťuje plynulý chod pro běžné kancelářské úkoly, prohlížení webu nebo sledování multimédií.

Grafické možnosti
Notebook Lenovo G50-70 je s integrovanou grafikou pro běžné použití.

Široké možnosti připojení
Lenovo G50-70 nabízí několik portů včetně USB 3.0, HDMI a VGA, které umožňují snadné připojení k externím monitorům a periferiím. (Konektivita a porty se můžou lišit v závislosti na vybraném modelu)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 0888965009821 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron 2957U 1.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.40 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
