Odeslání do 24 hodin
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6
Kód: 14523132Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Vynikající obraz.
Notebook IdeaPad Gaming 3 vám zajistí vítězství v každé bitvě díky displeji, který se přizpůsobí vašim rychlým reflexům. 15,6" displej s rozlišením FullHD a obnovovací frekvencí 120Hz přináší krásné a plynulé zobrazení, takže budete vždy o krok napřed před soupeři. A s portem HDMI 2.0 můžete snadno připojit další monitor nebo televizi pro maximální zážitek.

Vítězství je na dosah.
Vychutnejte si prvotřídní ovládání. IdeaPad Gaming 3 disponuje velkou klávesnicí vytvořenou pro hráče, se zdvihem kláves 1,5 mm pro to nejpřesnější ovládání a modrým podsvícením pro perfektní viditelnost za každé situace.

Maximální pohodlí.
Díky dlouhé výdrži baterie, která se dobíjí během okamžiku díky rychlému nabíjení, se můžete bavit kdykoliv a kdekoliv. Jedna hodina nabíjení vám poskytne až 80 % výdrže.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA |
NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM |
ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA |
|
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM |
|
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.83 kg |
| EAN: | 0195890422329 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Předváděcí A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Procesor: | Intel Core i5-11300H 3.10 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| ? Rychlost procesoru: | 3.10 GHz |
| ? Operační paměť: | 16 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | nVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB |
| ? Grafika model: | nVIDIA GeForce RTX |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
