Doručení do 24 hodin
Herní notebook Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H
Kód: 14533311Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H
Porazte konkurenci s procesory Intel, grafikou NVIDIA a úžasným nástrojem Legion AI Engine, který automaticky detekuje a optimalizuje váš herní výkon. Překonejte všechny herní výzvy s úžasným a přesným rozlišením až WQHD+.

Užijte si výkon a rychlost
S prvním 16" volitelně až WQHD+ herním displejem na světě s obnovovací frekvencí až 240 Hz, 100% přesností barev sRGB a technologií Overdrive už vám nic neunikne. Displej s certifikací VESA DisplayHDR™ má neuvěřitelnou dobu odezvy - jen 3 ms. Podporuje také Dolby Vision™, má certifikací TÜV Rheinland zaručující nízké množství vydávaného modrého světla, a NVIDIA® G-Sync. Vaši soupeři nebudou mít šanci.

Maximalizujte snímkovou frekvenci a zažijte revoluci v hraní her
Lenovo Legion AI Engine přináší inovace, inteligenci a vysoký výkon. Dynamicky převádí veškerou nevyužitou energii z procesoru do grafiky nebo naopak, podle toho, kde je nejvíce potřeba. Není to magie, je to jen strojové učení. Kromě vlastních vyladěných profilů si v režimu Auto-Detect užijte maximální snímkové frekvence u mnoha nejoblíbenějších AAA titulů a nových her.

Hrajte naplno s DDR5
S paměti DDR5 vám Legion 5 Pro umožní plně využít nejnovějších pokročilých herních technologií.

Porazte horko a vše, co vám stojí v cestě
Díky rozsáhlému uspořádání pěti chladících trubic má Legion 5 také o 140 % výkonnější ventilátorový systém s o 40 % tenčími lopatkami než jeho předchůdce. Chladící systém Legion Coldfront 4.0 vám nabízí tři způsoby, jak ovládat teploty procesoru a grafiky, takže dokáže snížit celkový hluk ventilátorů. A s dedikovaným měděným blokem pro přenos tepla procesoru je tento notebook rychlý, skvěle chlazený a má tichý chod.

Porazte konkurenci stylově
Logo Legion zdobí hliníkové a hořčíkové šasi na působivě navrženém zařízení s optimalizovanými porty. Tento notebook byl navržen tak, abyste zvládli porazit jakoukoliv herní konkurenci. Nyní si můžete vychutnat vítězství na zařízení ve dvou barvách - Storm Grey nebo Glacier White. Stačí si ho přizpůsobit vašemu stylu.

Udeřte rychle a hrajte s naprostou přesností
Díky inovativním klávesám s měkkým povrchem poskytuje klávesnice Legion TrueStrike zdvih 1,5mm pro přesné úhozy a 100% anti-ghosting. Stlačte klávesy pokaždé s extrémní přesností a rychlostí. Nebo si užijte hru na maximum s čtyřzónovým RGB podsvícením klávesnice Legion Spectrum, která volitelně nabízí plnohodnotnou numerickou klávesnici a větší šipky.

Skutečně pohlcující revoluční zvuk
Díky pohlcujícímu 3D zvuku a živým, bohatým a poutavým funkcím Nahimic Audio bude hraní her naprosto dechberoucí. Toto zařízení vám také poskytuje křišťálově čistou komunikaci se spoluhráči pro dokonalý herní zážitek. Navíc vám umožňuje snadno editovat a sdílet zvuk z vašeho hraní.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 0196379788059 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 16 palců |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1600 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i9-12900H 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i9 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | nVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce RTX |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
