Tablet Lenovo Tab P10 (TB-X705F)
Kód: 14531384Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo Tab P10 (TB-X705F): Výkonný Tablet pro Váš Digitální Svět
Lenovo Tab P10 (TB-X705F) je výkonný tablet navržený pro ty, kteří hledají spojení mezi vynikajícím výkonem a moderním designem. Tento tablet nabízí řadu funkcí a možností pro zábavu, práci a komunikaci.

Technické údaje
- Výrobce: Lenovo
- Skupina výrobků: Tablety Lenovo
- Úhlopříčka LCD displeje: 10.1 palců
- Displej: Kapacitní, typ matrice IPS
- Verze Wi-Fi: Wi-Fi
- Jmenovité rozlišení LCD: 1920 x 1200 pixelů
- Model procesoru: Qualcomm Snapdragon 450
- Počet jader: 8
- Frekvence taktování: 1.8 GHz
- Podpora paměťových karet: microSD
- Max. kapacita paměťové karty: 256 GB

Komunikace
- Bluetooth: Verze 4.2
- Wi-Fi: IEEE 802.11ac
- Interface: Jack stereo 3.5 mm
- Vestavěný mikrofon: Ano
- Vestavěné reproduktory: 4 reproduktory
Fotoaparát
- Zadní fotoaparát: 8 Mpix
- Přední fotoaparát: 5 Mpix
Baterie
- Typ akumulátoru: Lithium polymerový (Li-Pol)
- Kapacita akumulátoru: 7000 mAh
Operační systém
- Platforma: Android
- Operační systém: Android
Další vlastnosti
- Akcelerometr: Ano
- Čtečka otisků prstů: Ano
- Hallův senzor: Ano
- Světelný senzor: Ano
Rozměry a Hmotnost
- Šířka: 242 mm
- Výška: 167 mm
- Tloušťka: 7 mm
- Hmotnost: 440 g
- Materiál šasi: Hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 0192651499606 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 1.80 GHz |
| Typ procesoru: | Qualcomm |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB |
| Grafika: | Qualcomm Adreno 506 |
| Grafika model: | Qualcomm |
| Operační systém: | Android |
| Barva: | Bílá |
| Webkamera: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
