Notebook Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL
Kód: 14543527Související produkty
Detailní popis produktu
Notebook Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL
Notebook Lenovo řady ThinkBook 15 je stylový, tenký a lehký. Je skvělým řešením na cesty, pro každodenní firemní použití, pro studenty a své uplatnění najde i v domácnostech. Je zabezpečený, spolehlivý a umožní vám pracovat produktivně.

Jaké má výhody?
- Tenký 18.9 mm a hmotnost přibližně 1.7 kg.
- Cenově dostupný a spolehlivý notebook do firmy, kanceláře i domácnosti.
- S procesory Intel a rychlou pamětí RAM zvládnete vše, co potřebujete.
- Odolné provedení pro každodenní použití.
- Vysoký standard zabezpečení soukromí a vašich dat.
- Moderní a tenký vzhled si zamilujete a práce na něm vás bude bavit.
- Poskytuje veškerou důležitou konektivitu, včetně moderního portu USB Type-C/Thunderbolt 4.

Stylová a kvalitní konstrukce
ThinkBook 15 G2 vás zaujme díky hliníkovému krytu displeje a tenkým rámečkům displeje s poměrem obrazovky k tělu 88 %. Má výjimečný styl, který vždy a všude zaujme. Navíc je odolný a byl pečlivě testován na spolehlivost v náročných podmínkách, jako jsou odolnost vůči polití, zvýšeným teplotám, pádům a vibracím. Je tak vhodný k využití ve firemním prostředí, ale nejen tam najde své uplatnění. Jeho kvalitní konstrukci mohou ocenit také například studenti a i v domácnosti perfektně splní vaše požadavky.

Široké možnosti konfigurace
Notebooky Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL jsou postaveny na moderních procesorech Intel v kombinaci s využití integrovaných i dedikovaných grafických karet. Výkon podpoří rychlá operační paměť DDR4 a pevné disky HDD nebo SSD s rozhraním až PCIe NVMe. S notebookem Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL zažijete pohodlnou práci s potřebným výkonem.

Dobře vybavený
Velký touchpad a ergonomická klávesnice vám poskytují nevídané pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Vybrané konfigurace jsou dostupné také s podsvícením klávesnice. Nechybí technologie bezdrátového připojení WiFi a Bluetooth, ani rozhraní HDMI pro připojení externího zobrazovacího zařízení. K dispozici jsou také modely s čtečkou otisků prstů v tlačítku napájení a zabezpečením TPM 2.0. Na výběr máte opravdu dostatek nejrůznějších konfigurací.

Podmanivý zvuk a bezpečná komunikace
Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým poslech zpříjemní stereo reproduktory s podporou technologie Dolby Audio, která zlepšuje dialogy, poskytuje detailně prokreslený zvuk a maximalizuje úroveň hlasitosti vašeho počítače. Zvukové podání je též čisté a srozumitelné i v případě VOIP komunikace, video konferencí i hraní her. Mezi další přednost patří fyzická závěrka kamery ThinkShutter, která pomáhá ochránit vaše soukromí. Jednoduše použijte závěrku a přes kameru vás nikdo neuvidí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 0195235448083 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
