Doručení do 24 hodin
Mini PC Lenovo ThinkCentre M625q Tiny
Kód: 34500468Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkCentre M625q Tiny
Počítač Lenovo ThinkCentre M625q Tiny je výjimečně kompaktní počítač, který lze umístit kamkoliv vertikálně i horizontálně. S objemem 1 l poskytuje spolehlivý výkon na vysoké profesionální úrovni a šetří váš pracovní prostor. Lenovo ThinkCentre M625q Tiny je navržen pro perfektní práci v jakémkoliv kancelářském prostředí. Počítač byl testován více než 200 náročnými testy kvality a je tak připraven na jakoukoliv práci, která vás napadne.

Vyvážený výkon počítače Lenovo
Počítač pohání moderní procesor AMD Dual Core A9 9000e s integrovaným grafickým jádrem AMD Radeon R2. Tato kombinace si hravě poradí s běžnými grafickými a kancelářskými aplikacemi. O úložný prostor ThinkCentre M625q se stará rychlý 128GB SSD disk.

Jednoduchá konektivita
Lenovo ThinkCentre M625q Tiny nabídne samozřejmě řádný výkon, ovšem nezapomnělo se na široké portfólio konektivity. Připojení grafických zařízení mají na starosti DisplayPort konektor. Svůj počítač propojíte bezdrátově díky technologiím Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. Periférie zapojíte díky přítomnosti USB 3.1 gen 1, takže kopírování objemných souborů bude otázkou chvilky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 0192563737667 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | AMD E2-9000e 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | AMD E2 |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB NVMe SSD |
| Grafika: | AMD Radeon R2 Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
