Doručení do 24 hodin
Tablet Lenovo ThinkPad 10
Kód: 14537750Související produkty
Detailní popis produktu
☝ Speciální stav: na tabletu nejde zvuk a nefunguje spodní strana dotykové plochy, pruh asi 2cm vysoký
Profesionální tablet Lenovo ThinkPad Tablet 10
ThinkPad Tablet 10 je spojením kvality provedení Lenovo a špičkových technologií Intel a Microsoft. Jedná se o výkonné mobilní řešení pro profesionály, kteří ocení maximální kompatibilitu díky operačnímu systému Windows 10 Home a samozřejmě byl důraz kladen na zabezpečení, spolehlivost a také multimédia. ThinkPad Tablet 10 je tenký, lehký, dlouho vydrží na baterii a udrží vás neustále v kontaktu. Tablet lze také doplnit o klávesnici a pak může sloužit jako snadno přenosný počítač.


Špičková všestrannost díky několika režimům použití
Na cestách si se zařízením Lenovo ThinkPad Tablet 10 můžete užívat výhod snadné přenosnosti v režimu tablet, nebo můžete tablet připojit k volitelné dokovací stanici s klávesnicí, dokovací stanici ThinkPad Tablet Dock nebo monitoru a používat jej jako notebook nebo stolní počítač. Chcete-li sledovat video nebo prezentaci, otočte volitelný kryt Quickshot a přejděte do režimu stojánek.


Nejen práce, ale také zábava
Kromě pracovních vlastností se ThinkPad Tablet 10 vyznačuje také řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Výborný výkon lze využít pro hraní her a přehrávání multimédií.

je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované tablety Windows |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 1905762598934 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Typ procesoru: | Intel Atom |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
