Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad E550
Kód: 9470415Související produkty
Detailní popis produktu
Notebooky Lenovo ThinkPad Edge řady E550 představují zařízení pro každodenní firemní použití, a to i v malých domácích kancelářích. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory, mají nízkou hmotnost a velkou úhlopříčku displeje 15.6".

Důraz na detail
Dříve byly notebooky ThinkPad hranaté a stále stejně po designové stránce. Společnost Lenovo se však rozhodla vše změnit. Vzala notebooky ThinkPad a zasadila je do moderního šasi, kde je kladen důraz na detaily a vzhled, ale stále i na kvalitu provedení. Řada Edge E550 je tak štíhlejší a oblejší. Důraz je kladen i na pohodlné použití, proto notebooku nechybí precizní touchpad. Součástí jsou i bezpečnostní prvky. Nechybí propracovaná klávesnice plné velikosti s odolností proti polití doplněná o velice oblíbený ovládací prvek TrackPoint.
Špičkový výkon a prvotřídní pohodlí spolu s ergonomií
ThinkPad Edge je výkonný pracovní stroj, který je připraven přijmout a splnit jakoukoliv výzvu. Základem jsou procesory Intel, dle konfigurace až řady Core. Nechybí vysokokapacitní pevné disky v kombinaci s HD grafickou kartou Intel, navíc u vybraných modelů s možností přepnout na diskrétní grafiku. Ekologicky smýšlející zákazníky potěší využití recyklovaných materiálů. Připojit se kdykoliv a kamkoliv není s notebookem Edge E550 není žádný problém. Notebooku nechybí rozhraní Wi-Fi, gigabitové ethernetové rozhraní a v závislosti na konfiguraci i Bluetooth či WWAN. Integrovaná kamera spolu s mikrofonem dále usnadní konferenční videohovory.

Možnost multimediálního využití
Za pomoci technologie Dolby Advanced Audio a JBL stereo reproduktorů si uživatel může dopřát prvotřídní multimediální zážitek opravdu kdekoliv. Mnohé navíc potěší Cloud uložiště přímo od splečnosti Lenovo, navíc s podporou šifrování důležitého obsahu. Mezi samozřejmosti dále počítáme rozhraní USB specifikace 3.0.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8892330413214 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
