Odeslání do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad T490s
Kód: 14525253Související produkty
Detailní popis produktu
Výkonný notebook s nízkou hmotností na cesty
Hledáte výkonný notebook na cesty? ThinkPad T490s je tou pravou volbou. Přináší skvělou kombinaci vysokého výkonu, nízké hmotnosti a odolnosti. Nabízí špičkový displej s jemným rozlišením a skvělým podáním barev. Byl testován dle armádních norem MIL-SPEC, takže vás nezklame ani v náročném pracovním prostředí. A baterie s celodenní výdrží vám dovolí pracovat i daleko mimo civilizaci.

Prvotřídní displej
Vychutnejte si špičkový obraz. T490s s 14" IPS displejem s rozlišením FullHD a 400 nitovým jasem poskytuje věrné barevné podání a široké pozorovací úhly. Ať už budete vytvářet grafiku, nebo jen sledovat filmy, T490s vás svým displejem dostane.

Skvělé zabezpečení
Od teď nemusíte mít strach o svá data. ThinkPad T490s disponuje čtečkou otisků prstů, která zamezuje neautorizovanému přihlášení. Navíc má TPM čip, který ve spolupráci se systémem Windows 10 Pro a funkcí Bitlocker pomáhá citlivá data šifrovat.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 0193386008798 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| ? Procesor: | Intel Core i7-8665U 1.90 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| ? Rychlost procesoru: | 1.90 GHz |
| ? Operační paměť: | 16 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| ? Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 2x |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
