Notebook Lenovo ThinkPad T490s
Kód: 14527679Související produkty
Detailní popis produktu
Výkonný notebook s nízkou hmotností na cesty
Hledáte výkonný notebook na cesty? ThinkPad T490s je tou pravou volbou. Přináší skvělou kombinaci vysokého výkonu, nízké hmotnosti a odolnosti. Nabízí špičkový displej s jemným rozlišením a skvělým podáním barev. Byl testován dle armádních norem MIL-SPEC, takže vás nezklame ani v náročném pracovním prostředí. A baterie s celodenní výdrží vám dovolí pracovat i daleko mimo civilizaci.

Prvotřídní displej
Vychutnejte si špičkový obraz. T490s s 14" IPS displejem s rozlišením FullHD a 400 nitovým jasem poskytuje věrné barevné podání a široké pozorovací úhly. Ať už budete vytvářet grafiku, nebo jen sledovat filmy, T490s vás svým displejem dostane.

Skvělé zabezpečení
Od teď nemusíte mít strach o svá data. ThinkPad T490s disponuje čtečkou otisků prstů, která zamezuje neautorizovanému přihlášení. Navíc má TPM čip, který ve spolupráci se systémem Windows 10 Pro a funkcí Bitlocker pomáhá citlivá data šifrovat.


je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0193386436928 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-8565U 1.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
