Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad X220
Kód: 14537814Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad X220
Notebooky Lenovo ThinkPad jsou vyhlášenými a spolehlivými společníky a nejeden uživatel na ně nedá dopustit. Nejinak tomu je s řadou ThinkPad X220. Tyto notebooky nabízejí excelentní mobilitu a jednu z nejpříznivějších kombinací mobility a výkonu. K tomu jim dopomáhají výkonné procesory Intel.
Jeden z nejrychlejší ultramobilních notebooků
Společnosti Lenovo se podařilo nasadit výkonné procesory, které se standardně umisťují pouze do větších 14 a 15" modelů do kompaktního kabátu 12.5" notebooku Lenovo ThinkPad X220. Proto se společnost pyšní označením notebooků řady X220 za jedny z nejrychlejších ultramobilních notebooků na dnešním trhu.

Design a odolnost
Notebooky řady ThinkPad X220 jsou nejen výkonné. Samozřejmostí je v dnešní době i moderní design a odolné šasi, které je vhodné i na dennodenní přenášení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 7426763638817 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-2520M 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Lampičkou shora |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
