Doručení do 24 hodin
Notebook Microsoft Surface Go 64GB
Kód: P14520169Související produkty
Detailní popis produktu
Zabaleno ve velmi nádherné originální Microsoft krabici

Zdatný pomocník
Microsoft Surface Go poskytuje slušnou hardwarovou výbavu v čele s procesorem Intel a 4 GB RAM pamětí. Díky tomuto výkonu zvládne tablet bez problému spouštět plnohodnotné kancelářské aplikace, webový prohlížeč a další programy na které jste zvyklý.

Místo pro vaše nápady
Tablet má integrované rychlé úložiště o kapacitě 64 GB, které se dá rozšířit paměťovou kartou. Výbavu doplňuje Bluetooth, WiFi, nové USB-C a Surface Connect pro připojení datovatelné klávesnice (není součástí balení). Funkce, díky kterým tablet sahá do prémiové třídy jsou rychlé nabíjení, Windows Hello (odemykání skrze obličej) a šifrovací TPM procesor.
Pro maximální odolnost zařízení má displej pevné sklo Corning Gorilla Glass 3.

Ovládejte prsty či perem
Pohodlné ovládání zajistí dotykový displej o rozměru 10,5“ s rozlišením 1800 x 1200 px. tablet ovládnete pomocí prstů anebo dokoupitelným perem Surface Pen, který rozezná až 4 096 úrovní přítlaků.

Více režimů použití
Tablety Surface jsou známe svým kvalitním zpracováním s integrovaným výklopným stojanem, díky kterému si můžete upravit sklon tabletu podle vašich potřeb. Ve spojení s dokoupitelnou klávesnicí a perem dostanete vysoce mobilní pracovní nástroj.
Vlastnosti:
- moderní tablet s možností ovládání stylusem
- tři polohovací režimy
- podpora Windows Hello (přední kamera s obličejovým senzor snímání a odemykání obličejem)
- rychlé nabíjení

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0889842667783 |
| Značka: | Microsoft |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 10 palců |
| Rozlišení displeje: | 1800 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Pentium Gold 4415Y 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics 615 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | ne |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
