Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude E5530
Kód: 14548586Detailní popis produktu
Dell Latitude E5530
představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Zajímavá „patnáctka“ pro práci
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5530 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Dell Latitude E5530 je typickým představitelem klasického obchodního notebooku.

Pevná stavba je základ
K pořízení notebooku lidé přistupují ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je určitě vhled a dojem z celkového zpracování. V případě Dell Latitude E5530 budete nadšeni. Tmavě laděné odstíny šasi působí elegantně. V případě výrobních materiálů lze zmínit například skelná vlákna v zesíleném víku displeje, hliníkové panty a spodní část vyrobenou z jednoho kusu. Dell Latitude E5530 je zpracován tak, aby poskytl produktivitu kdekoliv, takže co se kompaktnosti týče, úkol je splněn. Zaoblené rohy lichotí nejen designu, ale především jsou pro přenášení naprostým ideálem. Notebook skvěle padne do ruky, příjemně zúžené hrany netlačí do rukou, takže při častém přenášení máme pohodlí. Obal je z kartáčovaného hliníku, čímž nejen dodává designu šmrnc, ale prvotně na povrchu nezůstávají otisky prstů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 3701637826632 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-3340M 2.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
