Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Vostro 5568
Kód: 14550616Detailní popis produktu
Notebooky Vostro byly navrženy tak, aby vyhovovaly jedinečným potřebám a požadavkům malých firem. Dávají vám svobodu koupit přesně to, co malé firmy potřebují. 15,6 "notebook Vostro 5568 obsahuje některé nejmodernější technologie a možnosti konektivity, takže dostanete více a utratíte méně. Pokud hledáte kancelářský notebook za rozumnou cenu, řada Vostro společnosti Dell určitě stojí za skoušku.

Důraz na kvalitu zpracování
Při návrhu nového zařízení je důležitý každý detail. Velmi důležitým detailem je samozřejmě odolnost. Můžete si být jisti, že celá konstrukce notebooku prošla náročným testováním společnosti Dell. Mimo jiné byl notebook testován na krátkodobé působení drsných podmínek při teplotě až 65 °C, panty na minimálně 20 000 otevření a zavření a celá konstrukce na zkroucení a otáčení. Náročnému testování byly podrobeny klávesy i ovládací prvky a dokonce se nezapomnělo ani na mnohonásobné vyjmutí a vložení baterie.

Skvělý mobilní výkon
Využití úsporné a výkonné platformy Intel 6. nebo 7. generace zajišťuje dostupný výkon a navíc v kombinaci s nízkou spotřebou, také skvělou výdrž na baterie. Můžete tak nerušeně pracovat i celý den bez nutnosti nosit s sebou napájecí adaptér. Výkonný procesor je dále doplněn o rychlé paměti DDR4, vysokokapacitní pevné disky HDD nebo superrychlé jednotky SSD, integrovanou grafiku a ve vybraných modelech dedikovaný grafický akcelerátor.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5397184123270 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-6006U 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
