Doručení do 24 hodin
Notebook Fujitsu LifeBook A555
Kód: 14549926Detailní popis produktu
☝ Tento produkt obsahuje novou baterii.
Řada notebooků Lifebook A555 od společnosti Fujitsu nabízí tradiční stylový design v kombinaci s profesionální spolehlivostí. S antireflexním displejem HD s širokoúhlým formátem 16:9 a integrovanou grafikou Intel HD Graphics získáte vynikající zobrazování grafiky. V případě Lifebooku A555 dostáváte do rukou solidní výkon pro každodenní práci i zábavu na displeji s úhlopříčkou 15,6" (39,6 cm) a navíc notebook umožňuje připojení dalšího zobrazovacího zařízení prostřednictvím multimediálního konektoru HDMI.

Dosažitelný výkon procesorů Intel
Za pomoci moderních procesorů Intel, které poskytují výkon přizpůsobený vašim potřebám, je notebook rychlejší a rychleji reaguje na jakýkoliv požadavek. Rozšiřitelná operační paměť a rychlý SSD.

Konektivita pro vaše potřeby
Díky integrovaným bezdrátovým rozhraním WiFi, Bluetooth a kabelovému připojení k sítím LAN, v kombinaci s HD kamerou spolu s digitálním mikrofonem můžete být online kdykoli a kdekoli. Případně komunikovat s přáteli, nebo kolegy a obchodními partnery. Samozřejmě s vysokým komfortem mobilního zařízení. Oceníte také funkci trvale dostupného nabíjení z portu USB, díky které můžete nabíjet svůj telefon nebo ostatní USB napájená zařízení, i když je váš Lifebook vypnutý. S porty VGA a HDMI snadno připojíte další zobrazovací zařízení kdekoli budete potřebovat.

Důraz na bezpečnost a praktičnost
Klávesnice odolná proti polití s blokem číselných kláves potěší nejednoho uživatele. Notebook vás tak nezradí ani v případě kancelářské nehody například s kávou. Nechybí ani možnost připojení zámku Kensington. Vyzkoušejte si snadné používání a ochraňte svá nejcennější data, jako jsou důvěrné údaje, obrázky, videa a další.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0619091957522 |
| Značka: | Fujitsu |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-5200U 2.20 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.20 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
