Doručení do 24 hodin
Notebook HP 17-x005no
Kód: 14550671Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0190780169193 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Pentium N3710 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 405 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
