Doručení do 24 hodin
Notebook HP 250 G5
Kód: 14548651Detailní popis produktu
HP 250 G5
HP 250 je jednoduchý základní počítač, který nechce nikoho oslňovat ani výkonem, ani designem. Jeho síla je v jednoduchosti a spolehlivosti, také v ceně. 15'' univerzál se základním výkonem je určený především pro firemní prostředí, ale zastane i úkoly domácího multimediála. Principiálně je HP 250 business notebook, ovšem nikoli právě pro vrcholové manažery. Spíše pro řadové pracovníky v kancelářích, kteří z nějakého důvodu potřebují přenosný počítač místo desktopu.

Jednoduchý pracovní i rodinný notebook.
HP 250 G5, jak už název napovídá, je pátou generací notebooků HP 250. Neoslní výkonem, ale hlavně nízkou cenou. Uplatnění najde především v kancelářích nebo v domácnosti na prohlížení internetu, filmů a běžnou práci. Design notebooku je proveden v tmavých šedo-černých barvách. Svým vzhledem se sice nemůže řadit mezi stylové notebooky, přesto ale vypadá velmi dobře a rozhodně neurazí. Tělo je vzhledem k nízké ceně plastové, zato ale kvalitně zpracováno.

Vyrobeno pro mobilní použití.
HP 250 G5 je tak ideální do kanceláře, domácnosti, nebo pro studenty. Kancelářskou práci, prohlížení internetu a filmů zvládne bez problému, což bude většině uživatelů dostačovat. HP 250 G5 kráčí ve šlépějích svých předchůdců a za nízkou cenu můžete získat poměrně slušný nástroj pro běžnou práci či domácí použití se slušným dílenským zpracováním


Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích.
Specializuje se na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 0197497152500 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
