Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook 8470p
Kód: 14550607Detailní popis produktu
Výkonný firemní počítač s vysokou odolností a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook 8470p. Displej navíc disponuje HD rozlišením a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách, kde je zařízení navíc chránění již zmíněnou vysokou odolností. Nemusíte se tak bát vzít si počítač kamkoliv s sebou.

Vysoký výkon, extrémní odolnost
Kombinaci moderních výkonných a přesto úsporných procesorů Intel zajišťují potenciál adekvátního výkonu tak, jak se to hodí právě vám. Práce s notebooky řady EliteBook 8470p bude nejen efektivní, ale i příjemná. Splnění přísných armádních standardů odolnosti MIL-STD 810G navíc potvrzují důležitou odolnost v případě použití notebooku za extrémních podmínek.

Pohodlí a funkce
Pro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook 8470p není výjimkou. S pomocí procesorů Intel je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Nechybí například přídavná tlačítka pro usnadnění práce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 3000000038277 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-3520M 2.90 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Pevný disk: | 250 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 + AMD Radeon HD 7570M 1GB |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Lampičkou shora |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
