Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook Folio 1040 G2
Kód: 14550609Detailní popis produktu
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Profesionálem od srdce
Výkonný firemní počítač s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook Folio 1040. Displej navíc disponuje HD rozlišením a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách, kde je zařízení navíc chránění již zmíněnou vysokou odolností. Nemusíte se tak bát vzít si počítač kamkoliv s sebou.

Komfort a design
Pro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook Folio 1040 není výjimkou. S pomocí procesorů Intel Core je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Nechybí například přídavná tlačítka pro usnadnění práce. Za pomoci nízké spotřeby navíc notebook vydrží pracovat na jediné nabití celé hodiny.


Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0889296312758 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-5200U 2.20 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.20 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
