Doručení do 24 hodin
Notebook HP ProBook 470 G1
Kód: 14550614Detailní popis produktu
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Kombinace elegantního vzhledu a maximální efektivity
Profesionální notebook HP EliteBook 470 G1 je ideálním nástrojem pro profesionály v kanceláři i na cestách. Na první pohled zaujme elegantním tenkým a lehkým designem, zároveň je dostatečně výkonný a bude za všech okolností odvádět excelentní práci. Tenhle model je navržen pro Vaše úspěšné podnikání a pro všechny, kteří chtějí jen to nejlepší.

Dokonale mobilní společník
Celkový dojem z práce či jakékoliv činnosti prováděné na tomto přístroji posouvá na další úroveň jeho displej, který detailně zobrazí jakýkoliv obsah. Tuto vlastnost ocení zejména lidé používající Multitasking. I přes výkonnostně nabitý a vyvážený hardware je tento Elitebook dokonale mobilní.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0888182160138 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-4000M 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 + AMD Radeon HD 8750M 1GB |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
