Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad T14 G2 14 palců / Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz / 16 GB / 512 GB NVMe SSD / Černá + Dárek a balíček programů v hodnotě 3 939 Kč ZDARMA
Kód: 14546978Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2
Druhá generace pracovního notebooku Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) má k dispozici technologie pro vyšší produktivitu a je speciálně navržen pro profesionály s veškerým potřebným vybavením a funkcemi, které zajistí větší pohodlí a komfort užívání, při zachování maximálního výkonu. Pracujte odkudkoliv na světe, s notebookem ThinkPad T14 zvládnete cokoliv.

Proč ThinkPad T14 Gen 2 (Intel)?
- Výkon procesoru Intel.
- Ideální parťák pro manažery na cestách.
- Odolná konstrukce prošla náročnými testy.
- Kvalitní displej s širokými pozorovacími úhly vám dovolí pracovat kdekoliv.
- V režimu Modern Standby je notebook neustále připraven na okamžité spuštění.
- Legendární spolehlivost notebooků ThinkPad vám dává jistotu, že vás tento notebook nezklame.
Odolný dle armádních standardů
Svou konstrukcí se ThinkPad T14 řadí mezi nejodolnější zařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testů, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci. Byl testován v opravdu extrémních podmínkách podle mnoha různých parametrů.
Výkonný a mobilní notebook
Společnost Lenovo využívá u notebooků ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) výkonné více jádrové procesory Intel, které vám nabízí vysoký mobilní výkon pro vaše oblíbené aplikace. Jejich skvělý výkon ještě podpoří použitá paměť DDR4 a SSD M.2 pevný disk s rozhraním PCIe NVMe. Potěšeni budou především nároční firemní zákazníci a uživatelé, kteří jsou často na cestách. ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) je mimořádně snadno přenosný a zároveň opravdu výkonný pracant.
Zabezpečení podnikové úrovně
ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) je vybaven čtečkou otisků prstů Match-on-Chip, se kterou získáte skvělé možnosti zabezpečení. Místo pracného zadávání hesla stačí pouhý dotyk prstu a nehrozí možnost zcizení dat ztrátou nebo krádeží hesla. Nechybí šifrovací technologie TPM 2.0 (Trusted Platform Module) a k dispozici je také čtečka čipových karet a infračervená kamera pro snadné přihlášení pomocí identifikace tváře. ThinkPad T14 je bezpečným partnerem pro vaše podnikání.
Plně vybavený
Hlavní devizou v oblasti konektivity je přítomnost rozhraní Thunderbolt 4/Type-C. Thunderbolt představuje převratnou technologii, která podporuje připojení displejů s vysokým rozlišením i výkonných datových zařízení prostřednictvím jednoho kompaktního portu. S pomocí rozhraní HDMI je velice snadné připojit externí zobrazovací zařízení. Nechybí nezbytná síťová konektivita v podobě WiFi ax, Bluetooth a Gigabit Ethernet. Za samozřejmost pak již lze považovat rozhraní USB specifikace 3.0/3.1/3.2 Gen 1 pro rychlé datové připojení externích paměťových zařízení. Jako každému správnému ThinkPadu nechybí u T14 kombinace touchpadu a Trackpointu, ani dokovací konektor.
Komunikujte a bavte se
Vestavěná HD kamera poskytuje vynikající obraz vždy, kdy je to potřeba. Je také vybavena fyzickým uzávěrem ThinkShutter, který zajistí vaše soukromí. Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým zážitek zpříjemní stereo reproduktory s podporou technologie Dolby Audio.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 195890967776 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2,8 |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Top vlastnosti: | Předváděcí;Stav A;14 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;512 GB NVMe SSD;Windows 10 Professional;kancelářský;Černá; |



