Doručení do 24 hodin
Notebook Microsoft Surface Laptop 4
Kód: 14550638Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0889842488883 |
| Značka: | Microsoft |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 13,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 2496 x 1664 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 Microsoft Surface Edition 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
