Odeslání do 24 hodin
Notebook Microsoft Surface Laptop 4 13,5 palců / AMD Ryzen 7 Microsoft Surface Edition 2.00 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: 14550638Související produkty
Detailní popis produktu
Skloubení až o 70 % vylepšeného a celkově zrychleného výkonu v kombinaci se svižnějším multitaskingem mu zaručuje výkonnost, která vás ohromí. Podmanivé hliníkové tělo je nejen mimořádně elegantní, ale taktéž propůjčuje notebooku Microsoft Surface Laptop 4 jeho výjimečnou tenkost a lehkost, která se projevuje v jeho komfortní ultra-přenositelnosti. Pomocí 10bodového vícedotykového displeje PixelSense bylo docíleno, že práce s ním je intuitivnější a vy se tak stáváte ve svých úkolech absolutně flexibilní.

Až o 70 % rychlosti navíc.
Za svou jedinečnou rychlost vděčí Microsoft Surface Laptop 4 především procesorům, výkonné operační paměti a obrovskému SSD disku. Svižnost multitaskingu a celková plynulost je zaručena výkonnými procesory Intel, anebo nasazenými, efektivními procesory AMD a velikost úložiště ve formě SSD dotýkající se až 1TB zajistí, že plnění úkolů a každodenní dosahování produktivity ve všech aplikacích a programech bude snazší než kdy dříve.

s HD jde HO lépe.
Práce z domova se stává neodmyslitelnou součástí našich životů. Abyste mohli pracovat z domova stejně produktivně jako z prostor kanceláře, je Microsoft Surface Laptop 4 vybaven HD (720p) webkamerou, která vašim videokonferencím zajistí profesionální obraz s dokonalým světlem. Nemyslelo se však jen na kvalitu obrazu. K dispozici budete dále mít Intuitivní ověřování obličeje pomocí Windows Hello, duální studiové mikrofony s výjimečným dosahem a výčet uzavírají omnisonické reproduktory s technologií Dolby Atmos, které přetaví každý zvuk na audiozážitek, který trvá.

Jeviště, které si podmaní publikum.
Displej tvoří vhled do digitálního světa, a také představuje jeden z klíčových faktorů při volbě toho správného zařízení. Aby vás každý pohled na obrazovku ohromil, je nový notebook Microsoft Surface Laptop 4 vybaven 10bodovým vícedotykovým displejem PixelSense s poměrem 3:2 a 201 PPI. Miniaturní rámečky, zobrazení čisté jako křišťál a maximální důraz na nejjemnější detaily, a to zkrátka jen proto, aby každý pohled, stál za to.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0889842488883 |
| Značka: | Microsoft |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 13,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 2496 x 1664 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 Microsoft Surface Edition 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;13,5 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;256 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
