Doručení do 24 hodin
Notebook Thomson NEO13X2-32
Kód: 14550423Detailní popis produktu
Thomson NEO13 je kompaktní notebook navržený pro uživatele, kteří hledají lehké a snadno přenosné zařízení pro každodenní použití. Díky praktickému provedení a jednoduchému ovládání se skvěle hodí pro studium, internet, práci na cestách i běžné domácí využití. Představuje ideální řešení pro uživatele, kteří chtějí pohodlný notebook pro základní každodenní úkoly.

13,3" displej pro pohodlnou mobilní práci
Notebook disponuje 13,3" displejem, který nabízí ideální poměr mezi kompaktními rozměry a dostatečnou pracovní plochou. Díky lehkému provedení se notebook snadno přenáší a pohodlně se používá doma, ve škole i na cestách.
Praktické provedení pro každodenní použití
Řada NEO je zaměřena na jednoduchost, pohodlné ovládání a praktické využití. Notebook se dobře hodí pro uživatele, kteří potřebují zařízení pro běžné každodenní činnosti bez složitých funkcí. Díky univerzálnímu zaměření je vhodný pro domácnost i studium.
Ideální pro internet a běžné úkoly
Thomson NEO13 je optimalizovaný pro internet, práci s dokumenty, e-maily a online komunikaci. Nabízí stabilní prostředí pro základní každodenní činnosti a představuje vhodné řešení pro uživatele, kteří hledají jednoduchý notebook pro běžné použití.
Vhodný pro studium i domácnost
Notebook je ideální volbou pro studenty, domácí kancelář i běžné domácí využití. Kombinuje kompaktní rozměry, snadné používání a univerzální zaměření, díky čemuž se snadno přizpůsobí každodenním potřebám uživatelů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 3663792010298 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 2 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics 500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
