Doručení do 24 hodin
Notebook Panasonic CF-19ADNUHFL
Kód: 14524351Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Panasonic ToughBook CF-19.
Společnost Panasonic vyrobila unikátní odolný notebook kategorie Business Ruggedized pro manažery na cestách. Model Panasonic ToughBook CF-19 je zařízení s 10“ displejem. Patří mezi lehčí modely odolné řady Toughbook.

Toughbook nejen pro manažery na cestách.
Díky využitelnosti, mobilitě a odolnosti u horní hranice své třídy je Panasonic ToughBook CF-19 vhodným nástrojem nejen pro manažery v pohybu, kteří potřebují výkon stolního počítače pro práci mimo kancelář. Velký 10palcový displej je zabudován do kompaktního těla. K pohodlné práci přispívá také klávesnice s roztečí tlačítek 19 mm s prolisem ve tvaru listu.

Odolný notebook.
Panasonic ToughBook CF-19 vychází z osvědčené řady zařízení Panasonic s odolnou a ergonomickou konstrukcí. Tento notebook třídy Business Ruggedized si zachovává vysokou odolnost při mimořádně nízké hmotnosti. Tělo je vyrobeno ze speciální magnéziové slitiny zpevněné zvlněnými žebry, která snese i pád ze stolu (76 cm). Panasonic ToughBook CF-19 je doprovázen celým ekosystémem příslušenství, které snadno dokáže proměnit notebook v regulérní stolní počítač pro použití v kanceláři.


Panasonic (?????? Panasonikku) je mezinárodní obchodní značka, pod kterou japonská firma Panasonic Corporation prodává své výrobky z oblasti spotřebné elektroniky. Vznikla ze značek Technics a JVC, náleží do Matsushita Electric Industrial Co Ltd. of Japan (MEI).[zdroj?] Firmu Matsushita založil Kónosuke Matsushita v roce 1918 v prefektuře Ósaka v Japonsku. Panasonic byl hlavním sponzorem již neexistující stáje Toyoty v závodech Formule 1 (Toyota F1), také známé jako Panasonic Toyota Racing'. Hiro Matsushita, vnuk zakladatele společnosti, je bývalým automobilovým závodníkem, který je stále činný v oblasti automobilismu. V roce 2010 přichází Panasonic jako první na trh s plazmovou 3D televizí.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 5025232450923 |
| Značka: | Panasonic |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i5-2520M 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
