Doručení do 24 hodin
Notebook Panasonic Toughbook CF-D1 MK3
Kód: 14527219Související produkty
Detailní popis produktu
Součástí balení není digitální pero.
Společnost Panasonic představuje nejnovější vylepšení špičkového světového průmyslového tabletu, čímž utvrdila jeho pozici preferovaného mobilního diagnostického zařízení pro evropský automobilový průmysl. Tablet Panasonic Toughbook CF-D1 mk3 přináší o 50 % delší životnost baterie, vylepšenou zobrazovací plochu, vyšší výkon s nižší spotřebou energie, lepší komunikaci a operační systém Windows 11 Pro. Tablet Toughbook CF-D1 je určen pro techniky provádějící diagnostiku motorů, osobních a nákladních automobilů i strojních zařízení v dílně i v terénu.
Ale také pro záchranářské týmy, které potřebují velký a dobře čitelný displej pro zobrazení technických výkresů a map. Tento tablet byl navržen ve spolupráci s uživateli, kteří s ním budou pracovat.

O 50 % delší provoz
Tato nejnovější generace tabletu přináší 50% zvýšení životnosti baterie až na 12 hodin provozu mezi jednotlivými nabitími.
Širokoúhlý displej s vyšším jasem
13.3” širokoúhlý HD LCD displej s LED podsvícením, který umožňuje používání diagnostických programů v reálném čase, čtení naměřených telematických dat a prohlížení schémat, byl inovován pomocí nejnovější zobrazovací technologie IPS (400 cd/m²). Displej IPS, který je navržen pro použití jak ve vnitřních prostorách, tak pro venkovní použití na přímém slunečním světle, umožňuje technikům zobrazení detailů na obrazovce s vynikající jasností a širokým pozorovacím úhlem. Resistivní dotykový displej umožňuje snadné zadávání údajů pomocí prstů (i v rukavici) nebo pera a to i ve vlhkém prostředí.

Vyšší výkon s nižší spotřebou energie
Nejnovější tablet Panasonic Toughbook CF-D1 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s procesorem 6. generace Intel Core i5-6300U.
Široké možnosti komunikace
Nejnovější komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1 třída 1. K dispozici je zadní kamera s vysokým rozlišením 5 megapixelů, která slouží k elektronickému zaznamenávání diagnostické dokumentace nebo papírových informací.
Tento průmyslový tablet již dlouhou dobu směřuje mezi zařízení upřednostňované techniky v předních světových automobilových společnostech. S pomocí jejich zpětné vazby Toughbook CF-D1 ještě lépe odpovídá jejich potřebám díky vyššímu výpočetnímu výkonu, delšímu provozu a lepší viditelnosti informací na obrazovce.
Tři modulární pozice usnadňují přizpůsobení
Toto zařízení je vybaveno třemi konfigurovatelnými pozicemi zkonstruovanými speciálně pro snadné přizpůsobení, které podporují všechny specializované porty pro spolehlivý přenos diagnostických údajů a tím vychází vstříc různorodým potřebám diagnostických techniků. Porty lze snadno konfigurovat podle konkrétních požadavků, například jako sériová rozhraní nebo rozhraní VGA, druhý LAN port nebo dva konektory USB s průmyslovou odolností.
Tablet CF-D1 má všechny charakteristiky, které očekáváte od odolného zařízení z rodiny Toughbook. Prošel testy pádu z výšky 90 cm a jeho ochrana proti vniknutí vody a prachu mu zaručuje působivý stupeň krytí IP65.

Panasonic Corporation je japonská firma, vyrábějící elektroniku. Byla založena roku 1918 panem Konsosuke Matsushitou. Sídlo má ve městě Kadoma v prefektuře Ósaka. Své produkty prodává pod několika značkami, například Panasonic a Technics.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 0885170094314 |
| Značka: | Panasonic |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i5-6300U 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
