Doručení do 24 hodin
Počítač HP Z2 Mini G3 Workstation
Kód: 14550696Detailní popis produktu
Pracovní stanice Z2 Mini G3 Performance
Pracovní stanice řady Z2 Mini G3 společnosti HP vynikají flexibilitou, výkonem kompaktní konstrukcí. Počítače této řady umožňují vytvořit zcela pohlcující pracovní prostředí s vysokou spolehlivostí pro aplikace CAD. Tato řada je navržena pro náročné použití v dlouhodobém zatížení a poskytuje pokročilou generaci procesorů i grafických technologií v kombinaci se snadnou správou.

Certifikovaný pracovní nástroj
Pracovní stanice HP řady Z2 Mini poskytují spolehlivost a dostupnost s prvotřídními funkcemi a jsou certifikovány pro nejčastěji používaný software CAD. Byly navrženy pro každodenní práci a bez potíží zvládají celodenní zatížení. Náročné testy a ověřovací procesy jsou zárukou, že počítač Z2 Mini bude jedním ze stavebních kamenů pro vaše podnikání.

Výkon pro mnoho způsobů využití
Pracovní stanice HP Z2 Mini vám poskytnou vždy dostatek výkonu. Ať již výpočetního, který dodávají moderní procesory Intel, nebo grafického za pomoci profesionálních grafických akcelerátorů NVIDIA Quadro. To vše je doplněno operační pamětí DDR4, od klasické varianty HDD až po superrychlé SSD jednotky HP Z Turbo G2 (NVMe PCIe SSD).

Kompaktní styl
Proč by neměla být pracovní stanice pro aplikace CAD kompaktní, stylová a elegantní? Takovou otázku si položili inženýři z HP a vytvořili pracovní stanici HP Z2 Mini. můžete ji umístit na stůl, skrýt pod stůl a podporuje montáž na zadní stranu monitoru podle standardu VESA. Počítač můžete také snadno rozšířit a opravit díky přístupu k vnitřním komponentům bez použití nářadí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované pracovní stanice |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0190781301264 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Procesor: | Intel Core i7-7700 3.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 3.60 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | nVIDIA Quadro P620 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
