Mobilní telefon Samsung Galaxy A40 64GB Black
Kód: 14525472Související produkty
Detailní popis produktu
Cool smartphone se špičkovým displejem
Displej, který probudí vaše smysly. Dopřejte si neuvěřitelně syté barvy a brilantní jas na 5,9" Infinity-U displeji s vysokým Full HD+ rozlišením. Telefon Galaxy A40 od společnosti Samsung vám přináší unikátní technologii Super AMOLED, díky které budou všechny fotografie i videa plné života.

Stylový minimalismus ve vašich rukou
Zamilujte se do hypermoderního designu. Extrémně úzké rámečky, velkorysý displej a štíhlé a kompaktní tělo dělají z Galaxy A40 jedinečný smartphone pro váš jedinečný život. Na půvabu mu přidává také elegantní zadní část vyrobena z 3D skla, díky kterému vám perfektně padne do rukou a nikdy z nich nevypadne. Příjemné ergonomické tvarování navíc zajistí, že budete smartphone snadno ovládat jednou rukou i při jízdě v metru či kdykoliv jindy, kdy to bude situace vyžadovat.

Zachyťte svá oblíbená místa v celé jejich kráse. A šířce. Galaxy A40 je totiž vybavený 16MPx hlavním a 5Mpx ultraširokoúhlým objektivem se 123° úhlem záběru. Toto výkonné duo se postará o vyfotografování rozsáhlé scény, jakou dokáže zachytit jen lidské oko.
Panorama města jako na dlani. I v noci
Osvětlí každý detail. Hlavní 16Mpx fotoaparát smartphonu Galaxy A40 dokáže zvěčnit vše, co potřebujete, a to i při nedostatečném světle. Vytvářejte dechberoucí panoramatické fotografie nočního města či přírodní scenérie na výletě s přáteli. Každá momentka bude s duálními fotoaparáty Galaxy A40 jasná, ostrá a optimálně osvětlená.

Superchytrý fotoaparát
Nechte vše na svém chytrém telefonu. Sám rozpozná, co právě fotografujete – ať už se právě chystáte zachytit svůj lahodný nedělní brunch na Instagram, západ slunce při cestě domů, nebo svého zvířecího miláčka během hry. Sám vybere nejvhodnější režim pro fotografování a nastaví ty správné hodnoty jasu i saturace barev. Vy už jen můžete sbírat pochvalné komentáře a lajky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované telefony Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8801643793883 |
| Značka: | SAMSUNG |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 5,9 palců |
| Rozlišení displeje: | 1080 x 2340 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Exynos 7904 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Exynos |
| Rychlost procesoru: | 1.59 |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB |
| Grafika: | Mali-G71 MP2 |
| Grafika model: | Mali-G71 |
| Operační systém: | Android |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | ne |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
