Odeslání do 24 hodin
Mobilní telefon Samsung Galaxy A7 (2018) 64GB Blue - B kategorie
Kód: 14522055Související produkty
Detailní popis produktu
U zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Design.
Zaprvé vypadá tenhle skleněný sandwitch hezky a působí velice dobře v ruce. Telefon je ale zároveň lehoučký, takže nepůsobí tak hodnotně, ale o kvalitu materiálů vážně nemusíte mít strach. Všechny hrany jsou příjemně zaoblené, takže zařízení padne skvěle do dlaně a pohodlně se drží. V pravém boku je poté netradičně umístěná v zapínacím tlačítku také čtečka otisků prstů, která je velice spolehlivá a dostatečně rychlá. Mimochodem je tu rovněž odemykání obličejem, ale to už je pomalejší. Asi jediné, co se mi na konstrukci vážně nelíbí je tak umístění kolébky hlasitosti. Je až moc vysoko a mnohem radši bych jí viděl na levém boku.

Displej a zvuk.
Dále musím upozornit, že rámečky kolem displeje tu jsou o něco větší, než bych čekal. Nova 3i to vážně není. Na druhou stranu Samsung stále hrdinně odmítá notch a samotný 6” displej vypadá na danou třídu skvěle. Má Full HD+ rozlišení, a především využívá Super AMOLED technologii. Obraz je moc hezký, kontrast vysoký, a díky vysokém jasu byla dobrá i čitelnost na přímém slunci. Displej je jednoduše jednou z největších předností tohoto telefonu.
Potěší také Always On funkce, jejíž vzhled si můžete bohatě upravit a vždy vidíte čas i notifikace. Jen škoda, že na notifikační diodu se už nedostalo. Co mě potom celkem mile překvapilo je spodní reproduktor. Zvuk působí dynamicky, a dokonce i na maximální hlasitost je pořád na dané poměry dost čistý. A dále nikoho nezklame ani zvuk skrz 3,5mm jack s podporou Dolby Atmos.

Hardware a software.
V oblasti hardwaru potom Samsung vesměs připouští chybu s letošní Galaxy A8, jelikož dal do tohoto levnějšího modelu úplně stejný procesor. Jde o domácí Exynos 7885 se 4 GB RAM, přičemž v AnTuTu se pohybuje kolem 120 tisíc bodů. Je tedy slabší než Snapdragon 636 či nový Kirin 710, ale ne o moc. V prostředí Androidu 8.0 s vlastní nadstavbou rozdíl moc nepocítíte a vše běhá plynule. Tedy téměř vše. Jen animace přechodu na stránku Bixby na hlavní obrazovce se občas trochu zaškube, ale tu jsem stejně hned vypnul, takže mě to při testování netrápilo. Na všechny vaše aplikace postačí pak 64GB úložiště a potěší také trojitý slot pro dvě SIMky i microSD kartu zároveň či Bluetooth 5.0 a NFC.

![]()
Samsung je největší společnost v Jižní Koreji a 3. největší světový konglomerát podle tržeb, který řídí několik firem na světě. Skládá se z velkého množství mezinárodních společností, všechny jsou spojeny pod značkou Samsung, včetně Samsung Electronics, světově největší elektronické společnosti, Samsung Heavy Industries, jednoho z největších světových stavitelů lodí a Samsung Engineering & Construction, vedoucí globální stavitelské společnosti. Tyto tři multinacionální korporace tvoří základ skupiny Samsung a odráží její jméno – význam korejského slova Samsung je „tři hvězdy”.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované telefony Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8801643501334 |
| Značka: | SAMSUNG |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| ? Úhlopříčka displeje: | 5,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1080 x 2220 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| ? Procesor: | Cortex-A53 1.60 GHz |
| ? Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| ? Rychlost procesoru: | 1.59 |
| ? Operační paměť: | 4 GB |
| ? Typ disku: | Flash |
| ? Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB |
| Grafika: | Mali-G71 |
| ? Grafika model: | Mali |
| ? Operační systém: | Android |
| Barva: | Modrá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | ne |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | ne |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ne |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
