Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Samsung Galaxy Note 10 256GB Dual SIM Aura Glow
Kód: 9240102Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované telefony Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8806090035562 |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 2280 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Grafika model: | Mali |
| Operační systém: | Android |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
