Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Samsung Galaxy S8 64GB Dual SIM Midnight Black
Kód: 11680102Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované telefony Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 0887276218199 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 5,8 palců |
| Rozlišení displeje: | 2960 x 1440 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Typ procesoru: | Snapdragon |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Grafika model: | Mali |
| Operační systém: | Android |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
