Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Apple iPhone 14 128GB Purple
Kód: 14537144Související produkty
Detailní popis produktu
Apple iPhone 14, 128 GB
Design, kvalita i odolnost, to vše, a ještě mnohem víc se skrývá v modelu Apple iPhone 14.
Hlavní přednosti
- 6,1“ Super Retina XDR displej
- vyspělá dvojitá fotosoustava 12 MPx fotoaparátů
- iOS a výkonný čip A15 Bionic
- podpora 5G
- Face ID
6,1“ OLED Super Retina XDR displej
O špičkový obraz iPhonu 14 se stará 6,1“ OLED Super Retina XDR displej s podporou technologie True Tone, která přizpůsobuje zobrazení displeje podmínkám okolního světla čímž šetří vaše oči. Samozřejmostí displeje je vysoké rozlišení, dokonale ostré barvy a neuvěřitelný kontrast.
Rychlý, výkonný a stabilní
iPhone 14 se chlubí operačním systémem iOS a výkonným čipem A15 Bionic. Díky této dvojici probíhají veškeré činnosti telefonu v dokonalé souhře – rychle a plynule.
Streamujte a sdílejte bez omezení s 5G
Stahujte soubory, hrajte hry pro více hráčů, streamujte filmy – jednoduše dělejte vše, co chcete, a co potřebujete bez omezení! 5G věci totiž až neskutečně urychluje.
- rychlejší stahování
- rychlejší streamování
- rychlejší hraní
- menší zpoždění
Zachyťte ze života ještě o něco více
iPhone 14 se může pochlubit sehranou dvojicí výkonných fotoaparátů, které dokážou zachytit opravdu prvotřídní záběry, a to při všech druzích dostupného osvětlení (i při opravdu slabém).
Pořizování špičkových snímků je pak skvěle podpořeno možností pořizovat i mimořádně ostrá videa. Vyzkoušejte například režim Action pro plynulá a ostrá videa z ruky!
Mimořádná odolnost
iPhone má odolnou konstrukci pyšnící se krytím IP68, takže telefon nerozhází voda, prach ani pády. Pokud mluvíme o vodě, máme tím na mysli dokonalou ochranu proti ponoření iPhonu do vody, a nejen pár kapek z letního deštíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPhone 14 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 0194253408802 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 6,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 2532 x 1170 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A15 Bionic 3.20 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A15 |
| Rychlost procesoru: | 3.20 GHz |
| Operační paměť: | 6 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB |
| Grafika: | Apple GPU |
| Grafika model: | Apple GPU |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Fialová |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |




