Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Apple iPhone XS 256GB Space Gray
Kód: P0000099Související produkty
Detailní popis produktu
Apple iPhone XS 256GB Space Gray
Speciálně navržený Super Retina displej iPhonu XS disponuje technologií HDR, dokonale temnou černou a nejvěrnějším podáním barev na trhu OLED displejů.

Mimořádné materiály
Vůbec nejodolnější sklo na smartphonu. Nádherná nová zlatá, vyráběná procesem na úrovni atomů. Precizně zpracovaný rámeček z chirurgické oceli. A vyšší odolnost proti vodě a prachu.

- Chirurgická ocel - Ze speciální slitiny, kterou vyvinuli naši metalurgové, vyrábíme přesným obráběním strukturální rámečky ve třech barvách
- Bezdrátové nabíjení - Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XS nabíjet bezdrátově. A ještě rychleji než iPhone X
- Nanášení barvy procesem PVD - Zlatou a vesmírně šedou barvu rámečků z nerezové oceli vyrábíme pokročilým procesem fyzikální depozice z plynné fáze. Dosahuje tak odstínů a odrazivosti, které krásně doplňují skleněnou zadní stranu

Zdokonalené Face ID
Když místo hesla používáš svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone odemkneš, přihlásíš se do aplikací a k účtům. Je to nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartphonu. Teď navíc ještě rychlejší.

Inteligentní čip A12 Bionic
Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu, s naším Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co děláš.
Přelomová dvojitá fotosoustava
Nejoblíbenější fotoaparát na světě spouští novou éru fotografie. Inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine ti teď pomáhají fotit jako nikdy předtím.
- Smart HDR - Nové sekundární snímky, rychlejší snímač a výkonný čip A12 Bionic lépe vykreslují detaily světlých a tmavých ploch.
- Hlubší, větší pixely - Nový snímač zaručuje věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém světle.
- Zdokonalený efekt bokeh - Se sofistikovaně rozostřeným pozadím vypadají fotky v portrétním režimu ještě profesionálněji.
- Úplně nové ovládání hloubky ostrosti - V portrétech teď můžeš dodatečně upravovat hloubku ostrosti.

Dvojitý 12MP zadní fotoaparát
- f/1,8širokoúhlý objektiv
- f/2,4teleobjektiv
- 2× rychlejší snímačpro fotky se Smart HDR
- Portrétní režims ovládáním hloubky ostrosti
- 4K videoaž při 60 fps
- TrueDepth kamera
- f/2,2širokoúhlý objektiv
- Portrétní režims ovládáním hloubky ostrosti
- 1080p videoaž při 60 fps
A ještě něco
iPhone XS podporuje 4G LTE Advanced s ohromně rychlým stahováním dat.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPhone X |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 0190198784308 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 5,8 palců |
| Rozlišení displeje: | 2436 x 1125 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A12 Bionic 2.49 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A12 |
| Rychlost procesoru: | 2.49 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB |
| Grafika model: | Apple GPU |
| Operační systém: | iOS |
| Webkamera: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
