Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Apple iPhone XS 64GB SpaceGray
Kód: 14525378Související produkty
Detailní popis produktu
Apple iPhone XS
Super Retina ve dvou velikostech včetně vůbec největšího displeje na iPhonu. Rychlejší Face ID. Nový super výkonný a vysoce inteligentní čip. Vylepšená dvojitá fotosoustava s ovládáním hloubky ostrosti. iPhone XS představuje všechno, co na iPhonu miluješ, vyladěné do posledního detailu.

Super Retina
Nově navržená obrazovka iPhonu XS má HDR s dokonale temnou černou a vysoce přesným podáním barev v porovnání s ostatními OLED displeji na trhu. A v iPhone XS Max si užiješ větší displej, něž jsi u iPhonu doposud poznal.

Mimořádné materiály
V iPhonu XS se nachází vysoce odolné sklo. Dostupná je nová nádherná zlatá barva, vyráběná procesem na úrovni atomů, a rámeček z nerezové oceli, který je precizně zpracovaný. Kvalitu konstrukce završuje vyšší odolností proti vodě a prachu. Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XS nabíjet bezdrátově a rychleji než předchozí modely.

Zdokonalené Face ID
Zkus používat obličej místo hesla, všechno bude jednodušší, stačí pohled a rázem se ti zpřístupní obsah tvého iPhonu. Jedním pohledem iPhone odemkneš, přihlásíš se do aplikací a zaplatíš v obchodech. Jedná se o velmi pokročilé ověřování obličeje, které funguje lépe než u většiny jiných výrobců. Teď je navíc ještě rychlejší.
Inteligentní čip A12 Bionic
Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu, s naším Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co děláš.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPhone X |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 7506227331918 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 5,8 palců |
| Rozlišení displeje: | 2436 x 1125 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A12 Bionic 2.49 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A12 |
| Rychlost procesoru: | 2.49 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB |
| Grafika: | Apple GPU |
| Grafika model: | Apple GPU |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | ne |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
