Počítač Dell OptiPlex 3050 SFF + balíček programů zdarma v hodnotě 840 Kč
Kód: 14538530Související produkty
Detailní popis produktu
Firemní počítač DELL Optiplex 3050 Small Form Factor
Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení a pečlivě vybrané komponenty, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady Optiplex 3050 SFF vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v kompaktní konstrukci. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.
- Výkon procesoru Intel.
- Podpora stojanu pro počítače OptiPlex All-in-One v provedení Small Form Factor.
- Spolehlivost pro firemní aplikace.

Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 3050 SFF je založen na osvědčené platformě Intel, které jsou doplněny solidní kapacitou operační paměti a pevnými disky HDD nebo SSD v závislosti na modelu. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci. Díky integrované grafické kartě nebo diskrétnímu grafickému akcelerátoru ve vybraných modelech s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.


Komplexní zabezpečení Dell Data Protection
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení Dell Data Protection.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 3664870943309 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Procesor: | Intel Core i3-6100 3.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 3.70 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
