Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook 840 G3
Kód: 14544644Související produkty
Detailní popis produktu
HP Elitebook
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Všestranný čtrnáctipalcový pomocník
Čtrnáctipalcový notebook business modelové řady EliteBook toho přináší více než dost. Ať už si zvolíte jakoukoliv generaci tohoto mobilního zařízení, rozhodně neprohloupíte. Ne s tímto ultrabookem HP EliteBook 840. HP EliteBook 840 byl a je silným hráčem na trhu a pýchou značky Hewlett-Packard. Velký konkurent ostatních značek v této kategorii, který si zakládá na precizním zpracování a celkové komplexnosti. To z něj do jisté míry dělá neodolatelného pomocníka nejenom pro korporátní sektor, ale také do domácnosti, kde si poradí s libovolně náročnými uživateli.

Lehký a měkký ultrabook
Design je takový, jaký vyžaduje funkce. Mobilní stroje potřebují být především kompaktní, aby se na nich nic nelámalo a nepřekáželo při balení. EliteBook je tedy jednoduchý, oblý, s měkčenou povrchovou úpravou. HP mluví o speciálním čtyřvrstvém laku, který vytváří pocit měkkosti. V první řadě je třeba zmínit, že HP EliteBook 840 si stále uchovává punc elegána. Ten slouží nejenom k práci, ale k i reprezentativním účelům. Moderně pojatý vzhled se pojí s hořčíkovými a hliníkovými materiály, jež se promítají do celkové odolnosti zařízení. HP EliteBook 840 je oproti svému menšímu bratříčkovi 820 přece jenom trochu větší.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 0190781350866 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
