Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo Chromebook 100e G1 11,6 palců / Intel Celeron N3350 1.10 GHz / 4 GB / 16 GB eMMC / Černá
Kód: 14542686Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo Chromebook 100e.
Ideální notebook pro studenty a žáky? Rozhodně konvertibilní Lenovo 100e. Tento technologický skvost druhé generace vám nabízí výkon zajištěný procesorem AMD 3015e s 4 GB operační pamětí a 64 GB rychlým SSD. Ať už plníte jakkoliv náročné školní či pracovní úkoly, vždy se vám dostane maximální flexibility, podpořené optimálním výkonem.

Zrozen na cesty.
Lenovo 100e je zhmotněním mimořádně přenosného zařízení, které si zamilujete. A to nejen v domácnosti, škole či práci, nýbrž i na cestách. Díky kompaktním rozměrům, extrémně nízké hmotnosti a úžasné tenkosti o něm ani nebudete vědět. Jednoduše jej vložte do brašny nebo batohu a můžete vyrazit. Váš výkon bude zkrátka pokaždé s vámi.

Flexibilní každým coulem.
Díky maximálně preciznímu testování dle 12 armádních norem a více než 200 kontrolám kvality je Lenovo 100e zhmotněním odolného zařízení, které je připraveno na ty nejnáročnější podmínky. O bezpečnost už se tedy nemusíte strachovat, užijte si maximální výkon ledově klidní.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Spekuluje se o nákupu notebooků Vaio od firmy Sony.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0195042758269 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Pevný disk: | 16 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics 500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;11,6 palců úhlopříčka;16 GB eMMC;Chrome OS;kancelářský;Černá; |
