Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad L460
Kód: 14545400Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad L460
ThinkPady řady L jsou v nabídce Lenova střední třídou, řazené mezi třídu E, která představuje kompromis mezi domácím a business použitím, a třídu T, která zahrnuje plnokrevné manažerské notebooky. Při koupi se člověk nemusí bát, nepořizuje si žádného zajíce v pytli. Šasi je dobře vyzkoušené z předchozího modelu a jsou dobře známy jeho silné i slabé stránky. Pokud je pro vás nejdůležitější produktivita a cena, tyto notebooky jsou právě pro vás. Řada L, jakož i celá série notebooků ThinkPad, nabízí legendární spolehlivost, oceněnou klávesnici odolnou proti polití, bezpečnostní funkce a špičkové webové konference za příjemnou cenu.
Odolně na dlouhé pracovní cesty
Vzhled je celkově spíše decentní a snadno z něj vyčtete, že jde o pracovní počítač. Konstrukce počítače je doslova příkladná. Základu mírně prohnete jen při silném tlačení na prostředek a netrpí žádným kroucením. Na víko je také potřeba vynaložit velkou sílu, aby se aspoň trochu vlnily barvy na displeji. Vše působí velmi solidně a tohle je přesně ten typ notebooku, který bych se nebál roky nosit každý den všude s sebou.
Spolehlivý pracovní nástroj pro každého
14“ notebook Lenovo ThinkPad L460 je jedním z nejzajímavějších modelů, které řada ThinkPad nabízí, pokud jde o poměr možností k ceně. Můžete v něm získat dokování a odolné provedení. Notebook Lenovo ThinkPad L460 vám přináší víc, než byste čekali. Je tenký, lehký a přesto vyniká odolnou konstrukcí a vysokým výkonem. ThinkPad L460 oceníte pro každodenní práci a stane se spolehlivým partnerem pro vaše podnikání nebo příjemným společníkem v domácnosti. Podpořte své podnikání na cestách notebookem Lenovo ThinkPad L460. Kombinace špičkových materiálů jednotlivých součástí a ověřených komponent dělá z přenosných počítačů ThinkPad L460 neuvěřitelně výkonná, tenká, lehká a odolná zařízení, na která se vždy můžete spolehnout.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8785286275565 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |


